Company Logo

Modlitwa

...

KANDYDACI DO BIERZMOWANIA KL III

 

UWAGA!!!

UROCZYSTOŚĆ BIERZMOWANIA

DLA III KLAS GIMNAZJUM

ODBĘDZIE SIĘ

2 CZERWCA 2016 R.

O GODZ. 18.00

 

 

 

GRUPA KS. ADAMA - SPOTKANIE W PONIEDZIAŁEK (9 XI) O GODZ. 16.30

NA STARYM CMENTARZU PRZY GŁÓWNEJ BRAMIE

 

 

GRUPA KS. KRZYSZTOFA - SPOTKANIE W CZWARTEK (12 XI)

O GODZ. 16.30 NA STARYM CMENTARZU PRZY GŁÓWNEJ BRAMIE

 

GRUPA KS. PIOTRA - SPOTKANIE W PIĄTEK (13 XI) O GODZ. 16.30

NA STARYM CMENTARZU PRZY GŁÓWNEJ BRAMIE

 

 

Nazwisko i imię

Klasa

Opiekun grupy:

Dąbrowska Dominika

Borzytuchom

ks. Krzysztof

Meger Szymon

Borzytuchom

ks. Krzysztof

Schlutt Otylia

Borzytuchom

ks. Krzysztof

Treder Piotr

Borzytuchom

ks. Krzysztof

Trepkowski Wojciech

Borzytuchom

ks. Krzysztof

Mach Aleksandra

G1 ….

ks. Piotr

Blizniuk Julia

G1 B

ks. Piotr

Ginter Martyna

G1 B

ks. Piotr

Hołota Natalia         I kom

G1 B

ks. Piotr

Reclaw Mateusz

G1 B

ks. Piotr

Stapel Magdalena

G1 B

ks. Piotr

Taraszewicz Weronika

G1 B

ks. Piotr

Witek Julia

G1 B

ks. Piotr

Zborowski Kuba

G1 B

ks. Piotr

Kubiak Zuzanna

G1 C

ks. Piotr

Landowski Adam

G1 C

ks. Piotr

Płotka Julia

G1 C

ks. Piotr

Przybylska Paulina

G1 C

ks. Piotr

Taras Patrycja

G1 C

ks. Piotr

Wałdoch Piotr

G1 C

ks. Piotr

Wilkowski Daniel

G1 C

ks. Piotr

Cybula Patrycja

G1 D

ks. Piotr

Falkowski Krystian

G1 D

ks. Piotr

Hetmański Przemysław

G1 D

ks. Piotr

Kikcio Zuzanna

G1 D

ks. Piotr

Kozień Katarzyna

G1 D

ks. Piotr

Kunycia Damian

G1 D

ks. Piotr

Lorbiecki Patryk

G1 D

ks. Piotr

Mańczak Natalia

G1 D

ks. Piotr

Paszylk Przemysław

G1 D

ks. Piotr

Pradella Maksymilian

G1 D

ks. Piotr

Senger Ewelina

G1 D

ks. Piotr

Sikorski Maciej

G1 D

ks. Piotr

Szwindowska Alicja

G1 D

ks. Piotr

Bartkowiak Paulina

G1 E

ks. Krzysztof

Belska Magdalena

G1 E

ks. Krzysztof

Blank Jan

G1 E

ks. Krzysztof

Bukowska Alicja

G1 E

ks. Krzysztof

Cyman Jakub

G1 E

ks. Krzysztof

Głodowski Paweł

G1 E

ks. Krzysztof

Jasnoch Angelika

G1 E

ks. Krzysztof

Kluk-Lubecka Aleksandra

G1 E

ks. Krzysztof

Kręczkowski Amadeusz

G1 E

ks. Krzysztof

Muż Dżesika

G1 E

ks. Krzysztof

Oreńczak Piotr         I kom

G1 E

ks. Krzysztof

Socha Maciej

G1 E

ks. Krzysztof

Szweda Marcel            I kom

G1 E

ks. Krzysztof

Winiarski Przemysław

G1 E

ks. Krzysztof

Wójtowicz Aleksandra

G1 E

ks. Krzysztof

Bronk Piotr

G1 F

ks. Krzysztof

Jereczek Andrzej

G1 F

ks. Krzysztof

Jereczek Barbara

G1 F

ks. Krzysztof

Mach Martyna

G1 F

ks. Krzysztof

Majka Tomasz

G1 F

ks. Krzysztof

Paprocki Kamil

G1 F

ks. Krzysztof

Piechowska Aleksandra

G1 F

ks. Krzysztof

Zblewska Anna

G1 F

ks. Krzysztof

Cepak Paulina

G2 A

ks. Adam

Ciechanowicz Marta

G2 A

ks. Adam

Cuppa Maciej

G2 A

ks. Adam

Cybula Paulina

G2 A

ks. Adam

Fiszka Borzyszkowski Jordan

G2 A

ks. Adam

Jankowski Radosław

G2 A

ks. Adam

Kaiser Agata

G2 A

ks. Adam

Kołodziej Aleksandra

G2 A

ks. Adam

Laska Katarzyna

G2 A

ks. Adam

Malek Michalina

G2 A

ks. Adam

Ruszer Dorota

G2 A

ks. Adam

Rzepka Mikołaj

G2 A

ks. Adam

Stanisławski Daniel

G2 A

ks. Adam

Szafraniec Piotr

G2 A

ks. Adam

Szyca Jerzy

G2 A

ks. Adam

Ścigała Martyna

G2 A

ks. Adam

Borzyszkowski Kacper

G2 B

ks. Adam

Brzeziński Jakub

G2 B

ks. Adam

Chwojnicki Rafał

G2 B

ks. Adam

Dróżdż Bartosz

G2 B

ks. Adam

Gidelska Magdalena

G2 B

ks. Adam

Jakubek Marcin

G2 B

ks. Adam

Jasnoch Anna

G2 B

ks. Adam

Leik Weronika

G2 B

ks. Adam

Lis Daria (dawniej Witek)

G2 B

ks. Adam

Malek – Podjaski Paweł

G2 B

ks. Adam

Sieger Patryk

G2 B

ks. Adam

Stoltman Agata

G2 B

ks. Adam

Stoltmann Kamil

G2 B

ks. Adam

Furtan Kuba

G2 C

ks. Piotr

Pogoda Kamil

G2 C

ks. Piotr

Lisowska Zuzanna

G2 D

ks. Piotr

Styp – Rekowski Antoni

G2 E

ks. Piotr

Chajecki Kacper

G2 F

ks. Adam

Hawryśko Wojciech

G2 F

ks. Adam

Kleba Karol

G2 F

ks. Adam

Konfederak Olaf

G2 F

ks. Adam

Łojek Maciej

G2 F

ks. Adam

Marciniak Patryk

G2 F

ks. Adam

Paciorek Daniel

G2 F

ks. Adam

Świątek Agata

G2 F

ks. Adam

Trzebiatowski Karol

G2 F

ks. Adam

Gembka Jakub

Kościerzyna

ks. Krzysztof

Wanta Arkadiusz

OHP

ks. Krzysztof

Wanta Tomasz

OHP

ks. Krzysztof

Jeżewski Sebastian

SMS

ks. Krzysztof

Bruska Agata

ZSZ

ks. Krzysztof

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
21 Stycznia 2018
III Niedziela zwykła
św. Agnieszki, dziewicy i
męczennicy,
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela
Myśl dnia:
Gdy Jan został uwięziony, przyszedł Jezus do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: „Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.
Mk 1, 14

Do końca roku zostało 345 dni.

Warto zajrzeć ;)




Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.