Company Logo

Modlitwa

Wiadomości

linia

10 sierpnia 2010r.

49

 

 22 lipca tego roku, uroczystą Mszą Świętą w formie nadzwyczajnej, zakończyłem swoją posługę celebrując w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela w Bytowie po raz ostatni tzw. „Starą Mszę”.
Decyzją ks. Biskupa Ryszarda Kasyny, od 20 sierpnia b. r., zostałem skierowany do parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skarszewach. W związku powyższym dalsza Celebracja w.w Mszy świętych w Bytowie będzie zależała od decyzji księdza proboszcza Krzysztofa Gąseckiego. Polecamy w naszych modlitwach to dzieło Bogu prosząc o przychylność Niebios w tej sprawie.
Jednocześnie informuje, że w Skarszewach będę celebrował Mszę trydencką. O szczegółach poinformuje w stosownym czasie. Pragnę w tym miejscu podziękować dobremu Bogu i wszystkim osobom dobrej woli i wielkiego serca, którzy przez prawie 3 lata wspierali mnie w celebracji Mszy świętej w formie nadzwyczajnej. Za wszelkie gesty pomocy dobroci niech Bóg Wam błogosławi +
x. Adam Ryński
linia

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
24 Maja 2019
NMP Wspomożycielki Wiernych
Imieniny obchodzą
Cieszysława, Estera, Jan, Joanna,
Maria, Mokij, Wincenty, Zuzanna, Zula
Ogarnijmy modlitwą
Myśl dnia:
W Duchu, który w sakramencie małżeństwa utrwala i uświęca związek małżonków, znajduje moc i oparcie misja rodziców, powołanych, aby czynić z rodziny pierwszą i podstawową rzeczywistość Kościoła.
Św. Jan Paweł II

Do końca roku zostało 222 dni.Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.