Company Logo

Modlitwa

...

Wiadomości

linia

10 sierpnia 2010r.

49

 

 22 lipca tego roku, uroczystą Mszą Świętą w formie nadzwyczajnej, zakończyłem swoją posługę celebrując w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela w Bytowie po raz ostatni tzw. „Starą Mszę”.
Decyzją ks. Biskupa Ryszarda Kasyny, od 20 sierpnia b. r., zostałem skierowany do parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skarszewach. W związku powyższym dalsza Celebracja w.w Mszy świętych w Bytowie będzie zależała od decyzji księdza proboszcza Krzysztofa Gąseckiego. Polecamy w naszych modlitwach to dzieło Bogu prosząc o przychylność Niebios w tej sprawie.
Jednocześnie informuje, że w Skarszewach będę celebrował Mszę trydencką. O szczegółach poinformuje w stosownym czasie. Pragnę w tym miejscu podziękować dobremu Bogu i wszystkim osobom dobrej woli i wielkiego serca, którzy przez prawie 3 lata wspierali mnie w celebracji Mszy świętej w formie nadzwyczajnej. Za wszelkie gesty pomocy dobroci niech Bóg Wam błogosławi +
x. Adam Ryński
linia

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
23 Lutego 2019
św. Polikarpa, biskupa i męczennika,

bł. Stefana Wincentego
Frelichowskiego, kapłana i męczennika
Imieniny obchodzą
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn
Ogarnijmy modlitwą
Myśl dnia:
Wszyscy wprawdzie dostępują odpuszczenia grzechów, ale uczestnictwo w Duchu Świętym dawane jest każdemu według stopnia wiary. Jeśli się mało trudziłeś, mało otrzymasz. Jeśli wiele pracowałeś, otrzymasz wiele. Dla siebie biegniesz, pilnuj więc tego, co jest pożyteczne dla ciebie.
Św. Cyryl Jerozolimski

Do końca roku zostało 312 dni.Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.