Company Logo

Modlitwa

...

XXVIII Niedziela Zwykła

(XXVI Niedziela Zwykła 2018-10-14)

  1. Dzisiaj przeżywamy w naszej ojczyźnie XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Dziękujemy za składane Wasze ofiary do puszek na stypendia edukacyjne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Dziękujemy także za kolektę inwestycyjną przeznaczoną na prace remontowe w naszej parafii. W tym tygodniu zostaną uzupełnione i naprawione najbardziej pilne odcinki orynnowania kościoła oraz zainstalowana termoregulacja grzejników w plebanii.
  3. Zapraszamy na Różaniec codziennie o godz. 17.30. Dzieci przychodzą na nabożeństwa różańcowe w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30.W Dąbrówce – różaniec we wtorki i w czwartki o godz. 17.00 oraz w niedziele o godz. 9.15.
  4. Duszpasterz rejonowy osób głuchoniemych zaprasza dzisiaj na Mszę św. do naszej kaplicy plebanijnej o godz. 14.00.
  5. W piątek, w dzień wspomnienia bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, zapraszamy na Mszę św. wieczorną w intencji Ojczyzny, Solidarności i Ludzi Pracy.
  6. Wzorem lat ubiegłych - od dzisiaj - można składać tzw. „Wypominki”/„Zdrowaśki” oraz intencje na Msze św. wspólne za Zmarłych. Karteczki z dniem tygodnia i godziną odmawianej modlitwy znajdują się pod chórem, przy wyjściu z kościoła.      
    W Dąbrówce Msze św. wspólne za Zmarłych odprawimy w Dzień Zaduszny o godz. 17.00 i we wtorek, 6 listopada, o godz. 17.00. „Wypominki” odmówimy w niedzielę, 4 listopada, o godz. 9.15 oraz w czwartek, 8 listopada, o godz. 17.00. 
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: + Ryszard Szutenberg. Powierzajmy Zmarłego Bożemu Miłosierdziu. 

  

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
21 Października 2018
XXIX Niedziela zwykła
bł. Jakuba Strzemię, biskupa
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora
Myśl dnia:
29NZ

Do końca roku zostało 72 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.