Company Logo

Modlitwa

...

XXIV Niedziela Zwykła

(XXIV Niedziela Zwykła 2018-09-16)

1. We wtorek przypada Święto Świętego Stanisława Kostki, patrona Polski. Zapraszamy Dzieci i Młodzież naszej parafii, wraz z wychowawcami i nauczycielami, na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy się modlić za Was o dar pięknego rozwijania otrzymanych talentów i mądrość rozeznania powołania za wstawiennictwem Waszego Patrona.          

 

2.  W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszym dekanacie Kurs przedmałżeński. Do odbycia nauk zobowiązani są wszyscy, którzy nie ukończyli kursu w ramach katechizacji w szkole ponadgimnazjalnej. Zapraszamy jednak i tych kandydatów do sakramentu małżeństwa, którzy ukończyli w latach szkolnych kurs a chcieliby odświeżyć sobie zakres wiedzy w tej ważnej dziedzinie życia. Początek za tydzień – 23 września na Mszy św. o godz. 13.00, następnie spotkanie w salce parafialnej i pierwsze dwie katechezy. Zakończenie kursu przewidywane jest na dzień 9 grudnia br.

 

3. Zapraszamy katechetów, pracujących w różnych placówkach oświatowych w naszej parafii, na spotkanie organizacyjne i konferencję w dniu 27 września o godz. 15.30.

 

4.  Opiekun wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zachęca do udziału w spotkaniach modlitewnych. Odbywają się one w czwartki po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.

 

5.   Zapraszamy młodzież naszej parafii i tych, którzy są młodzi duchem, na wyjazd do Warszawy na „Stadion Młodych”. Jest to koncert muzyki chrześcijańskiej połączony ze świadectwami i modlitwą uwielbienia. Koszt razem z biletem 80 zł. Wyjazd w sobotę, 6 października, o godz. 6.00.

 

6.  Wspólnota mieszkaniowa przy ulicy Miłej 5-7 serdecznie dziękuje Parafianom za hojne wsparcie po pożarze ich domu.

 

7.  Pragniemy poinformować o dniach i godzinach urzędowania Biura parafialnego. Zapraszamy od wtorku do piątku przed południem od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu od godz. 16.00 do 17.30. W godzinach popołudniowych zapraszamy również tych, którzy chcieliby porozmawiać z duszpasterzami zarówno w sprawach kancelaryjnych, jak i w kwestiach związanych z szerszym kontekstem życia duchowego i rodzinnego. Można także zasygnalizować inną pasującą godzinę dnia czy wieczoru. Serdecznie zapraszamy.

 

8. ZHP zaprasza na harcerski festyn rodzinny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Festyn odbędzie się w sobotę 22 września od g. 10.oo do 12.3o na stadionie w Bytowie. 

          

9. Jest organizowany protest przeciwko wystawieniu spektaklu Klątwa w Słupskim Teatrze Nowym w dn. 23 września br. Każdy, kto chciałby zamanifestować swój sprzeciw wobec wystawienia bluźnierczego spektaklu może pojechać autokarem do Słupska. Wyjazd z parkingu przy ul. Wolności w przyszłą niedzielę o g. 17.oo. Powrót w późnych godzinach wieczornych. Informacje na tablicy ogłoszeń. (Zapisy pod nr tel. 601 213 585).

 

10. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: + Marian Wałdoch, + Helena Recław i + Adam Rekowski. Powierzajmy Zmarłych Bożemu Miłosierdziu.   

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
22 Września 2018
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz
Myśl dnia:


Do końca roku zostało 101 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.