Company Logo

Modlitwa

...

XXXI Niedziela Zwykła

(XXXI Niedziela Zwykła 2018-11-04)

 1. Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. Do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny za Zmarłych za nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za Zmarłych.
 2. We wtorek o godz. 17.00zapraszamyna Mszę św. wspólną za Zmarłych, a w czwartek o godz. 17.00 odmówimy Różaniec za Zmarłych.
 3. W środę o godz. 16.00 w kościele św. Katarzyny - spotkanie dla członków Żywego Różańca.
 4. Msza św. za zmarłych policjantów i zmarłych z ich rodzin będzie odprawiona w kościele św. Filipa Neri w piątek 9 listopada o g. 18.oo. Zapraszamy do wspólnoty modlitwy.  
 5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na rekolekcje: w piątek od godz. 16.00 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 do 15.30. Będą się one odbywały w Sali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie. Do udziału są zobowiązani uczniowie klas 7 Szkół Podstawowych i ci kandydaci, z klas 8 i III Gimnazjum, którzy nie uczestniczyli w nich w roku ubiegłym.
 6. Za tydzień przypada Uroczysty Dzień wspomnienia 100-lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Główne uroczystości religijno-patriotyczne w naszym mieście odbędą się w kościele św. Filipa Neri na Mszy św. o godz. 10.00.
 7. Ksiądz Biskup Diecezjalny, w związku z jubileuszową uroczystością odzyskania niepodległości, zaprasza wszystkich diecezjan do szczególnej modlitwy za Ojczyznę w przededniu Święta, w sobotni wieczór; prosi, by w każdej parafii na Adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnych modlitwach wyrazić Bogu dziękczynienie za dar wolności.

  Zapraszamy niniejszym w sobotę do naszej świątyni na godz. 19.30. Tradycyjnie gromadzimy się w tym dniu miesiąca na modlitwie uzdrowienia. Pragniemy tym razem jako wspólnota parafialna, wraz z przybyłymi Gośćmi i naszymi wspólnotami i grupami modlitewnymi, łączyć się w radosnym dziękczynieniu za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.

  Spotkanie rozpoczniemy Adoracją Najświętszego Sakramentu, następnie poprzez Mszę św. uwielbimy Boga, który jest dawcą wszelkiej wolności.

 8. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w Dąbrówce zapraszają wszystkich na uczczenie obchodów 100-lecia niepodległości Polski w dniu 9 listopada (piątek); o godz. 17.00 w klubie odbędzie się uroczysta patriotyczna akademia.
 9. Informujemy, że XVII Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Stowarzyszenie Nazaret i Parafię św. Filipa Neri odbędzie się w sobotę 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 2. Wystartować mogą trzyosobowe rodzinne drużyny: rodzice i dzieci. Rodziny, które chciałyby odbyć trening mogą skorzystać z sali gimnastycznej w SP 2 w poniedziałki 5 i 12 XI o g. 20.15. Zainteresowanych odsyłamy na stronę Nazaretu.
 10. Polecamy nowy numer Pielgrzyma i Małego Pielgrzyma.
 11. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na cele inwestycyjne parafii.

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
13 Listopada 2018
św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i
Krystyna, pierwszych męczenników
Polski
Imieniny obchodzą
Arkadiusz, Arkady, Brykcjusz, Eugeniusz,
Jan, Mikołaj, Stanisław, Walentyn
Myśl dnia:


Do końca roku zostało 49 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.