Company Logo

Modlitwa

...

XV Niedziela Zwykła

(XV Niedziela Zwykła 2018-07-15)

  1. Jak każdego roku wychodzimy z propozycją na wyjątkowe spędzenie wakacji lub urlopu: zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Bytowa na Jasną Górę w dniach 29 lipca – 13 sierpnia. W związku z tym, że nie każdy ma tak dużo czasu wolnego informujemy, że można do pielgrzymki dołączać w czasie jej trwania. Spotkanie dla zainteresowanych w Bytowie będzie dziś o godz. 14.00 w salce parafialnej. Wszelkich informacji udziela ks. Krzysztof Piątkiewicz, numer telefonu dostępny jest na plakacie w gablocie z ogłoszeniami.
  2. Przed kościołem jest dziś zbiórka do puszek na zakup nowego nagłośnienia dla Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  3. W środę w łączności z Mszą świętą o godz. 18.00 Nowenna do MBNP, a w piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Przy wejściu do kościoła można nabyć nowy numer „Pielgrzyma”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Msza św. w intencji policjantów i ich rodzin oraz za zmarłych pracowników policji odbędzie się w kościele św. Filipa Neri w czwartek 19 lipca o g. 10.oo.
  6. Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki z Miastka do Sianowa proszą o przyjęcie na nocleg pielgrzymów w czwartek 19 lipca. Pielgrzymi dojdą do kościoła św. Filipa Neri o g. 18.oo. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby w zakrystii zapisali się również ci, którzy zawsze przyjmują pielgrzymów.
  7. Biegowa Pielgrzymka z Bytowa na Jasną Górę rozpocznie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 8.3o w kościele św. Filipa Neri.

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Lipca 2018
Święto św. Brygidy,
zakonnicy
patronki Europy
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Myśl dnia:

Do końca roku zostało 162 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.