Company Logo

Modlitwa

...

XXV Niedziela Zwykła

(XXIV Niedziela Zwykła 2018-09-23)

  1. Przypominamy, że kurs przedmałżeński rozpoczyna się dziś w naszym kościele na Mszy św. o godz. 13.00. Po Mszy św. katecheza w salce parafialnej przy plebanii.  

  2. Zapraszamy katechetów, pracujących w różnych placówkach oświatowych w naszej parafii, na spotkanie organizacyjne i konferencję w czwartek, 27 września, o godz. 15.30
  3. Pragniemy zaprosić małżonków naszej parafii do wspólnoty Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie. Zwracamy się do Was, aby zaproponować duchowe towarzyszenie na drodze Waszego powołania i razem z Wami dzielić troski i radości, które przeżywacie w ogniskach domowych, otwierając się na dzisiejsze wyzwania i problemy. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach atmosfera medialna i społeczna nie zawsze sprzyja wartościom budującym chrześcijańską rodzinę. Przez formację w tej oazowej wspólnocie chcemy pomóc małżeństwom w pogłębianiu jedności wynikającej z sakramentu i w otwieraniu się na twórcze przeżywanie powołania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę, 3 października, po wieczornej Mszy św., w salce parafialnej przy plebanii.          
  4. 28 września w wielu miejscach na świecie ludzie jednoczą się na modlitwie „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. W piątek zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 14.45 na rynku przed kościołem św. Katarzyny.       

  5. Organizowany jest wyjazd dla członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i zainteresowanych na 38. Ogólnopolską pielgrzymkę do Katedry w Poznaniu, w sobotę 29 września. Program pielgrzymki na plakacie w gablocie. Zainteresowanych odsyłamy na stronę KWC Bytów. Kontakt telefoniczny 510117667.
  6. Szlachetna Paczka ogłasza nabór wolontariuszy. Zainteresowane osoby mogą zgłosić się przez stronę internetową www.szlachetnapaczka.pl wybierając rejon Bytów i okolice. Liderzy zapraszają do współpracy. 
  7. Polecamy nowy numer Pielgrzyma, poświęcony m.in. modlitwie różańcowej. Do nabycia także czasopisma misyjne i kalendarze na 2019 rok: w dużym formacie ze św. Janem Pawłem II (cena 10 zł), składany (7 zł) i średni format o tematyce misji świętych (7 zł).
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Mieczysław Flor i Kazimierz Wolak. Powierzajmy Zmarłych Bożemu Miłosierdziu.        


  

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
bł. Władysława z Gielniowa, kapłana
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław
Myśl dnia:


Do końca roku zostało 98 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.