Company Logo

Modlitwa

XXII Niedziela Zwykła

( XII Niedziela Zwykła 2019-06-23)

  1. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Parafian i Gości do wspólnego świętowania dzisiaj na festynie parafialnym od godz. 14.00 do 18.00.

 

  1. W sobotę, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy Parafian do uczestnictwa we Mszy św. i do modlitwy za Ojca Świętego. Tego dnia zbieramy także ofiary na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 16.30 i 18.00.

 

  1. 29 czerwca br. w Muzeum Zachodnio-kaszubskim w Bytowie, o godz. 16.00, odbędzie się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dotyczące profilaktyki raka jelita grubego. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

  1. Rodzina Radia Maryja zaprasza na Dziękczynną Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę z okazji 28. Rocznicy powstania Katolickiej Rozgłośni. Wyjazd z Bytowa 13 lipca o godz. 20.oo, powrót dnia następnego w godzinach wieczornych. Koszt pielgrzymki 100 zł. Zapisy w zakrystii.

 

  1. W minionym tygodniu odeszła z naszej parafii do wieczności: + Irena Fuhrmann. Powierzmy Zmarłą Bożemu Miłosierdziu.

 

 

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
26 Czerwca 2019
św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana
Imieniny obchodzą
Jan, Jeremiasz, Jeremi, Paweł, Zdziwoj
Ogarnijmy modlitwą
Myśl dnia:
Duch Święty był niejednokrotnie pomijaną Osobą Trójcy Przenajświętszej. Pełne zrozumienie Go jest dla nas niemal niemożliwe. Św. Augustyn zauważył, że słowa Duch i Święty odnoszą się do tego, co boskie w Bogu. Do tego, co jest wspólne Ojcu i Synowi - do ich komunii. Cechą wyróżniającą Ducha Świętego jest bycie tym, co współdzielą ze sobą Ojciec i Syn, to właściwością Ducha jest jedność. Jest to jedność przeżywanej komunii, jedność Osób pozostających ze sobą w stałej relacji wzajemnego obdarowywania się. Ojciec i Syn obdarowują się sobą nawzajem.
Benedykt XVI

Do końca roku zostało 189 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.