Company Logo

Modlitwa

...

II Niedziela Zwykła

(II. Niedziela zwykła – 2018-01-14)

 

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś w czasie kolekty ofiary na spłatę kolejnej raty kredytu, oraz na pokrycie bieżących wydatków parafialnych. W przyszłą niedzielę kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2.  Zespół Anioły Nadziei składa podziękowanie wszystkim, którzy wsparli zbiórkę na zakup nowego nagłośnienia. Zebrano 7364,96 zł, dzięki czemu będzie można wymienić stary sprzęt na nowy, a Anioły Nadziei nadal będą mogły grać i śpiewać na chwałę Pana. Ponadto Anioły Nadziei składają podziękowanie za wsparcie firmie „Cyferka”. Bóg zapłać.
  3. 16 marca odbędzie się po raz kolejny Ekstremalna Droga Krzyżowa z Dziemian do Wiela. Jest to droga, którą pokonuje się pieszo w nocy, w ciszy rozważając stacje Drogi Krzyżowej. W tym roku do wyboru będą trzy trasy: 28 km, 41 km i 55 km. Wszystkich, którzy planują w tym roku wybrać się na to wydarzenie zachęcamy do rozpoczęcia wspólnych przygotowań w formie cotygodniowych treningów. Pierwszy odbędzie się we wtorek, 16 stycznia. Start przy naszym kościele o godz. 19.00.
  4. W środę w łączności z Mszą św. o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Plan kolęd na najbliższy tydzień
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii siostry prowadzące dom dla uzależnionych dziewcząt i po Mszach świętych będzie można wesprzeć ich działalność.
  7. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Pielgrzyma”. Można w nim znaleźć wiele ciekawych artykułów oraz wiadomości z życia naszej diecezji. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. W przychodni przy ul. Lęborskiej 11 w dniu 29 stycznia od godz. 15.00 do 17.00  będzie możliwość bezpłatnego przebadania wzroku.
  9. We wtorek o godz. 13.30 będzie pogrzeb śp. Ireny Napierała. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie….

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz
Myśl dnia:
Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem.
J 14, 26

Do końca roku zostało 350 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.