Company Logo

Modlitwa

...

XIX Niedziela Zwykła

(XIX Niedziela Zwykła 2018-08-12)

  1. Trwa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o wsparciu modlitewnym dla naszych pielgrzymów, prosząc dla nich o wytrwałość i owocny przebieg wędrówki do Tronu naszej Matki. Powitanie naszych pielgrzymów w Bytowie, odbędzie się w środę, w łączności z Mszą świętą o godz. 9.30.
  2. Nabożeństwo fatimskie, jutro bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
  3. W środę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w tym dniu będą według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy świętej, pobłogosławimy przyniesione do kościoła kłosy zbóż, ziół i kwiatów.
  4. Caritas zwraca się ponadto z prośbą do osób dobrej woli. Potrzebne są: jedna pralka automatyczna i jedna większa lodówka. Wszyscy posiadający taki sprzęt dla potrzebujących, proszeni są o zgłoszenie się do biura Caritas. Ponawiamy ponadto zaproszenie dla osób samotnych, na spotkania przy kawie i cieście w każdą niedzielę po Mszy św. o 9.30, do kawiarenki, która znajduje się w salce przy plebanii.
  5. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś podczas kolekty ofiary, przeznaczone na spłatę rat bankowych kredytu i bieżące wydatki parafialne.
  7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godzinie 13.00, ks. Krzysztof Piątkiewicz i ks. Adam Ryński, będą dziękować Bogu za czas posługi w Bytowie. Zapraszamy serdecznie parafian do wspólnej modlitwy.
  8. Przy wejściu do kościoła można nabyć nowy numer „Pielgrzyma”. Zachęcamy      do czytania prasy katolickiej.
  9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: ś. p. Celinę Myma i Franciszka Tywusik. Wieczny odpoczynek…

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
18 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Agapit, Bogusława, Bronisław, Bronisz,
Helena, Ilona, Klara, Tworzysława
Myśl dnia:


Do końca roku zostało 136 dni.

SŁOWO BOŻE

Warto zajrzeć ;)

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.
Powered by Joomla!®. Designed by: education Joomla 1.6 template  Valid XHTML and CSS.